Menu
 

 

  
 Pohostinské a reštauračné zariadenia v Bernolákove


Penzión Bernolák  
www.penzionbernolak.sk


Otváracia doba:
Pondelok - Nedeľa: 10:00 - 24:00
počet stolov: 12
voľné miesto: obvykle áno

Kapacita reštaurácie umožňuje:
Oslavy, svadby, promócie, narodeniny, firemné posedenia, stretávky, letné grilovačky na terase s možnosťou ubytovať sa v moderných izbách Penzióna.

Vedľa golfového areálu , a historického kaštieľa pod veľkým starým platanom sa nachádza zrekonštruovaný penzión Bernolák, Ubytovanie s reštauráciou a s terasou je otvorené  celoročne.
Príjemné prostredie na terase v blízkosti historického parku na okraji Bernolákova je vyhľadávané hlavne v letných mesiacoch pre posedenie pri otvorenom krbe.
Vnútorné priestory sú vyhľadávané pre stredné rodinné oslavy výročí ako napr. 50-ka s možnosťou malého tanečného parketu a živej hudby.

Pozývame Vás do našej reštaurácie s kapacitou 80 ľudí vychutnať si bohato pripravené menu z tradičnej slovenskej kuchyne ako aj tie najobľúbenejšie jedlá z medzinárodnej kuchyne.
V pracovné dni v čase 11:00 - 14:00 máme pre Vás pripravenú ponuku z denného menu. Menu pozostáva z Polievka - 1 druh
Hlavné jedlo - 4 druhy
 

mapa google link =@48.205274,17.284691


Penzión Pálenica s reštauráciou
www.penzionpalenica.eu


Otváracie hodiny
pondelok – štvrtok od 10:00 do 22:00
piatok - nedeľa od 11:00 do 22:00


Poskytujeme priestory pre oslavy, školenie a semináre. Priestory sú plne klimatizované s wifi pripojením na internet, disponujú štandardným technickým vybavením – data-video-projektor, premietacie plátno, flipchart atď.

S kapacitou parkovania 10 miest pre osobné autá a 1 miesto pre autobus.
Penzión Pálenica s reštauráciou sa nachádza neďaleko centra obce na križovatke bývalých hlavných ciest Hlboká smer z ihriska, Hlavná od kaštiela a zdola od stanice, Bernolákova od kostola, Grobská prichádza z kruhového objazdu na Seneckej ceste.

Nefajčiarska reštaurácia s kapacitou 70 osôb v ktorej si môžete v príjemnej atmosfére vychutnávat domáce jedlá výlučne z produktov slovenských výrobcov a dodávatelov. Nepoužívame polotovary, ale sami si domáce špeciality pripravujeme ako napr. domáce šúlance, bryndzové halušky, pirohy, domácu huspeninu, ktorá si získala mnohých stálych návštevníkov. Okrem toho si sami z domáceho ovocia spracovávame aj slivkový, marhulový, jahodový lekvár, ktorý Vám podávame v oblúbených palacinkách.


mapa google link = @48.200529,17.293894


Reštaurácia Viktória
  www.facebook.com


Otváracie hodiny: 10.oo : 22.oo 
So 11.oo : 22.oo   Ne 11.oo : 21.oo

jedlo: ano
počet stolov: 11 x 4miesta
predsieň 5stolov x 6miest
voľné miesto: obvykle áno
typ: Reštaurácia - Kaviareň - PIZZERIA

Celoročne DOVOZ jedla DOMOV na OBJEDNÁVKU
z jedálneho lístka v Bernolákove ZADARMO
tel 0917 066 266
Reštaurácia sa náchádza v centre obce na Viničnej ulici neďaleko pošty , kultúrneho domu pod potravinami COOPJEDNOTA.

V čase obeda je vyhľadávaná pre domácu kuchyňu s pestrým výberom s ľudovou cenou ale aj pre členené prostredie s možnosťou sledovania TV správ, športových prenosov a vždy príjemnou a rýchlou obsluhou.

Priestory majú kapacitu 40-60 miest a je si ich možné rezervovať pre uzatvorené spoločenské večierky, rodinné oslavy výročí ako aj pre smútočné stretnutia rodinných príslušníkov.

V letných mesiacoch je otvorená malá terasa so slnečníkmi.mapa google link = @48.19984,17.300797


Camino pub & RestaurantOtváracie hodiny: 10.oo : 23.oo

jedlo: ano
počet stolov: cca 20+12
voľné miesto: väčšinou
veľký stôl: ano
typ: pub, reštaurácia
Nachádza sa v centre obce v obchodnom dome CooP Jednota na 1. poschodí. Na veľkej ploche je umiestnená reštaurácia a pub v jednom.
Návštevníkom ponúka jedlá, posedenie pri hudbe s juke boxu alebo priamo od DJ-a. Na veľkoplošnej obrazovke je možné sledovať televíziu, filmy alebo športové stretnutia.
Pekné masívne drevené stoly s vysokými operadlami ponúkajú komfort. Za každý sa zmestí tak asi šesť až osem ľudí. A ich počet zaručuje, že takmer vždy nájdete voľný stôl.
Voľnú chvíľu je možné stráviť pri biliarde, automatoch .

Cez letné mesiace otvárajú terasu a organizujú diskotéky a zábavy so živou hudbou.

Ako sa tam dostať: Nachádza sa na Viničnej ulici cca 17 min. chôdze SZ od železničnej stanice a cca 3 min. chôdze od autobusovej zastávky (Bernolákovo, Školská ul. ZŠ)


mapa google link = @48.1992014,17.2999558


Reštaurácia Park – Kačabar


Otváracie hodiny: 10.oo : 23.oo

jedlo: ano
počet stolov: cca 20+12
typ: piváreň, reštaurácia
Nachádza sa priamo v centre obce - medzi kultúrnym domom a obecným úradom. Priestory sú vhodné na akékoľvek akcie od svadieb, cez pohrebné kary, až po konferencie a obchodné obedy či večere.
V prvej časti oproti vchodu je výčap a možnosť zahrať si automat alebo si posedieť a pozrieť si televíziu.
Časť (na pravej strane pri vstupe) slúži hlavne ako reštauračný priestor, alebo na  spoločenské udalosti.
Na sedenie je k dispozícii aj veľká otvorená zastrešená  terasa, ktorú na zimu zatvárajú. Cez leto sa tam konajú rôzne ľudové zábavy, grilovanie, a počas majstrovstiev sveta v hokeji tam býva nainštalovaná veľkoplošná obrazovka.

Ako sa tam dostať: Nachádza sa na Hlavnej ulici medzi Obecným úradom a Kultúrnym domom.

mapa google link = @48.1992014,17.2999558Express SaloonOtváracie hodiny: 10.oo : 23.oo

jedlo: denné menu
počet stolov: 9+6
voľné miesto: obvykle áno
veľký stôl: áno
Neďaleko od železničného priecestia pri Hlavnej ulici sa nachádza staronový podnik na mieste expresa.
Z pôvodnej otvorenej terasy vybudoval majiteľ uzatvorený nefajčiarsky priestor v country štýle, s drevenou podlahou a obkladanými stenami, s výčapom a malým pódiom pre vystúpenia kapiel.

V lete je otvorená malá terasa so slnečníkmi.

V čase obeda je v ponuke denné menu s výberom obyčajne
2 druhy polievky a 3druhy jedla v ludových cenách.

Ako sa tam dostať: Nachádza sa na Hlavnej ulici cca 2 min. chôdze od železničnej stanice, pre cestujúcich autobusom sa zastávka nachádza priamo pred ním (zastávka: Bernolákovo, Hlavná ul. Espresso)


adresa : Hlavná 211 90027   Bernolákovo
T: 0918 490 750
mapa google link =@48.1971589,17.3046712,352m


Pohostinstvo AJA


Otváracie hodiny:
Po-Št 9.oo : 21.oo  / Pi So 9.oo : 22.oo
So    10.oo : 22.oo  /  Ne 10.oo : 21.oo

jedlo: nie
počet stolov: cca 7 + 3
voľné miesto: väčšinou
veľký stôl: ano
typ: pohostinstvo

Svojský podnik, ktorého výhodou je vcelku dobrá pozícia neďaleko autobusovej zastávky a neďaleko od výjazdu na Seneckú cestu. Čo zaručuje pravidelnú klientelu či už študentov, ale aj ľudí vracajúcich sa z práce.

Interiér je rozdelený na dve časti, ktoré sú vhodné pre menšie spoločnosti. K dispozícií sú hracie a stávkový automat. Terasa je dostatočne veľká aj pre väčšie skupiny. V zime je na terase aj uzavretá, nefajčiarska, vykurovaná časť. Cez leto sa každý piatok griluje.


Podnik prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, čím sa skvalitnili služby a pohodlie zákazníkov.

Ako sa tam dostať: Nachádza sa na Poštovej ulici cca 20 min. chôdze SZ od železničnej stanice a za rohom je autobusová zastávka (Bernolákovo, Školská ul. ZŠ).
Pohostinstvo Jadroň


Otváracie hodiny: 10.oo : 22.oo  / Pi,So do 24.oo

jedlo: nie
počet stolov: cca 7 + 3
voľné miesto: väčšinou
veľký stôl: ano
typ: pohostinstvo

Ako sa tam dostať: Nachádza sa na Trnavskej ulici cca 15 min. chôdze JZ od železničnej stanice a cca 5 minút chôdze po Trnavskej ulici je autobusová zastávka (Bernolákovo, Trnavska ul.).
Hostinec Jadroň v minulosti slúžil ako zájazdový hostinec. Jeho prevádzka sa približuje k tristo rokom. Údajne v ňom prespal aj Adam Šangala. Spomína sa to v rovnomennej  knihe. Hostinec je vyfoteny na obale platne, ktorú nahral Krajíček s Hlaváčkom (Hostinec pod gaštanom).
Ďalšia zaujimavost je jeho točený komín. 

V lete robíme country zábavy na terase, a grilujeme cigansku, kridielka, klobasky ...   Sú tam hracie automaty, stavková kancelária NIKÉ...  v ponuke máme 4 druhy čapovaného piva ...
s pozdravom  Monika a Tomáš
mapa google link = @48.1973162,17.3045961


Rony pub


Otváracie hodiny: 9.oo : 22.oo

jedlo: nie
počet stolov: 5+3
voľné miesto: skoro vôbec
veľký stôl: nie
typ: pub
Malý lokál pri železničnom priecestí na Hlavnej ulici. Má svoju obľubu u mladých a u návštevníkov s okolitých obcí či miest.

Vo vnútri sa nachádza  päť menších stolov a pár barových stoličiek. Cez leto otvárajú terasu, na ktorej sú tri veľké drevené stoly a pár plastových stolov so stoličkami.

Cez leto ponúkajú i grilované špeciality.

Cenami sú mierne nad bernolákovským priemerom.

Ako sa tam dostať: Nachádza sa na Hlavnej ulici cca 2 min. chôdze od železničnej stanice, pre cestujúcich autobusom sa zastávka nachádza priamo pred ním (zastávka: Bernolákovo, Hlavná ul. Espresso)Späť


© 2005 - 2009 Obecný úrad, Hlavná 111, 900 27 Bernolákovo, kontakt: obec@bernolakovo.sk